Maltepe
Evden Eve Nakliyat

Maltepe Kent Evden Eve Nakliyat Kurumsal Kimliğimiz Hakkında Merak Edilenler

Maltepe Evden Eve Nakliyat Kurumsal;

1974 yılında kurulmuş olup, nakliyat, taşımacılık sektöründe yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılıkta öncü firmalardan olmuştur.

Amacımız ; Çağdaş standartlarda nakliyat, depolama, paketleme hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

Firmamız kesinlikle taşeron veya sigortasız personel çalıştırmamaktadır.

Araçlar ve ofisler özsermayemizdir. “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Kent Nakliyat güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Avantajlarımız ;

Özen ve Güleryüz - Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm - Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet - Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Kent Evden Eve Nakliyat'ın Temel Degerleri;

* Topluma ve ülkeye katkı
* İş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
* Güvenilirlik
* Güleryüzlülük
* Müşteri Odaklılık
* Yenilikçilik
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu

Evden Eve Nakliyat için 444 3 684 - (0216) 577 4630 numaralardan arayabilir, 22 Nisana özel indirim kodunu info@maltepeevdenevenakliyatk.com adresinden alabilirsiniz. Maltepe Evden Eve Nakliyat denilince insanların aklına Kent Evden Eve firmasının geliyor olması bizleri mutlu ediyor.
Evden Eve Nakliyat işleri yürüyen bir sektör olduğu için, her yürüyen firmaya güvenmemekte sizin için fayda var. Paranızı eşyanızı çöpe atmamak için 2 defa düşünmenizi öneririz.

Maltepe
Firmalarımız
KENT NAKLİYAT
TEKLİF FORMU
Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı şuanki evinizden, ofisinizden veya herhangi bir yerden, belirttiğiniz tarih ve saat aralığında alıyoruz ve uygun fiyat garantisi ile yeni evinize sizi taşıyoruz.
ASANSÖR KİRALAMA FORMU